» » » همه اطلاعات نمایشگاه کتاب روی یک نرم افزار موبایل
{poster_avatar}

همه اطلاعات نمایشگاه کتاب روی یک نرم افزار موبایل

همه اطلاعات نمایشگاه کتاب روی یک نرم افزار موبایلقائم مقام و معاون اجرایی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از راه‌اندازی نرم افزار اختصاصی این دوره از نمایشگاه کتاب تهران جهت نصب بر روی موبایل‌های هوشمند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، امیرمسعود شهرام نیا درباره نرم افزار اختصاصی نمایشگاه کتاب تهران گفت: این نرم افزار قابل استفاده برای تمام رده‌های سنی است. مجموعه اطلاعات، آمار، نقشه‌ها و فضاهای بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بر روی این نرم افزار موجود است و استفاده کنندگان می‌توانند با استفاده از آن، فضاهای مدنظر خود را به راحتی پیدا کنند. ایده‌های نو که منطبق با کارکرد نمایشگاه بین المللی کتابی تهران بوده است، با قدرت تجاری سازی و تولید بر روی این نرم افزار نصب شده است.

قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به ویژگی‌های این نرم افزار موبایل گفت: اپیلیکیش در نظر گرفته شده فهرست تمام کتاب‌های موجود در نمایشگاه، سالن‌ها و غرفه‌ها را در بر دارد. این نرم افزار به زودی بر روی سایت نمایشگاه کتاب تهران بارگذاری خواهد شد و بازدیدکنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت مذکور، این نرم افزار را بر روی موبایل خود نصب کنند.

ساخت انیمیشن مسیرهای دسترسی نمایشگاه کتاب برای بازدیدکنندگان

در خبری دیگر از نمایشگاه کتاب تهران، مدیرکمیته روابط عمومی و تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ساخت انیمیشن به منظور نمایش مسیرهای دسترسی بازدیدکنندگان در نمایشگاه کتاب تهران در شهر آفتاب خبر داد.

محمدحسین متولی درباره طراحی پوستر نمایشگاه کتاب تهران گفت: امسال تلاش شده است تا پوسترهای نمایشگاه کتاب متناسب با شعار نمایشگاه باشد و تاکنون چندین طرح آماده شده است. پوسترهای بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شامل دو پوستر اصلی و فرعی است که با محتوای ترویج کتابخوانی و حضور مردم در نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب نصب می‌شوند.

متولی از نصب تابلوهای جانمایی در شهرآفتاب خبر داد و گفت: هم اکنون این تابلوها در حال نصب است و درصدد ساخت انیمیشن به منظور نمایش مسیرهای دسترسی بازدیدکنندگان در شهر آفتاب هستیم.

توسط: lojanak | در تاریخ: (30-01-1395, 20:23)
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

dev-iconبرترین ها
vote-iconآخرین کاربران
vote-iconآمار سایت
+0  
مطالب: 858
+0  
نظرات: 2853
+0  
کاربران: 233

مدیران کل: 1
مدیران سایت: 1
اعضای ویژه: 4
انتظار تایید: 1
کاربران: 225

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0

مجموع آنلاین ها : 4
0   1   3
crawl Bot
vote-iconشماره پیامک سایت

شماره پیامک سایت
2220 6000 20 5000
تبلیغات