» » » ارسال آثار جشنواره شعر فجر تا 25 فروردین تمدید شد
{poster_avatar}

ارسال آثار جشنواره شعر فجر تا 25 فروردین تمدید شد

 

علی آبان با اشاره به استقبال علاقمندان در روزهای پایانی مهلت ارسال آثار اظهار داشت: پایان مهلت ارسال آثار 20 فروردین تعیین شده بود که با توجه به استقبال صورت گرفته و درخواست شاعران کمیته علمی در جلسه امروز خود این مهلت را 25 فروردین تمدید کرد و شاعران می توانند آثارشان را ارسال کنند.

 

 

 

 

علی آبان سخنگوی هشتمین دوره جشنواره شعر فجر با اشاره به استقبال گسترده شاعران در روزهای پایانی ارسال آثار از تمدید مهلت شرکت در هشتمین دوره جشنواره شعر فجر تا 25 فروردین خبر داد.

به گزارش ستاد خبری هشتمین دوره جشنواره شعر فجر علی آبان با اشاره به استقبال علاقمندان در روزهای پایانی مهلت ارسال آثار اظهار داشت: پایان مهلت ارسال آثار 20 فروردین تعیین شده بود که با توجه به استقبال صورت گرفته و درخواست شاعران کمیته علمی در جلسه امروز خود این مهلت را 25 فروردین تمدید کرد و شاعران می توانند آثارشان را از طریق پست الکترونیک fpoem@farhang.gov.ir و سایت www.fpoem.ir ارسال کنند.

آبان با اشاره روند ارسال آثار تا روزهای گذشته اظهار داشت: با توجه به روند چشمگیر ارسال آثار در دو روز گذشته که به بیش از 400 شاعر رسیده است پیش بینی می کنیم با توجه به اینکه معمولاً علاقمندان در فرصت روزهای پایانی بیش از سایر روزها شرکت می کنند استقبال بسیار خوبی از این دوره صورت خواهد گرفت. ضمن اینکه این دوره از جشنواره درهای خود را به روی شاعرانی که تاکنون در جشنواره ها مشارکت نداشته اند گشوده انتظار می رود اسقبال گسترده تری صورت گیرد و ما امیدواریم با تعداد کم نظیری از شاعران شرکت کننده جشنواره مواجه باشیم.

 وی همچین اضافه کرد: یکی از بخش‌های رقابتی نیز بخش کتاب است و شاعران می‌توانند جهت شرکت در این بخش دو جلد از آثار چاپ شده‌شان در سال‌های 90 تا 92 را به دبیرخانه جشنواره به نشانی خیابان شهید مطهری، خیابان فجر، شماره 7، طبقه 6، کدپستی 1589743111 ارسال کنند.

سخنگوی هشتمین دوره جشنواره شعر فجر همچنین با اشاره به برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری روز چهارشنبه 20 فروردین از برگزاری نشست خبری در هفته آینده خبر داد.

 

توسط: lojanak | در تاریخ: (18-01-1393, 15:27)
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

dev-iconبرترین ها
vote-iconآخرین کاربران
vote-iconآمار سایت
+0  
مطالب: 858
+0  
نظرات: 2853
+0  
کاربران: 233

مدیران کل: 1
مدیران سایت: 1
اعضای ویژه: 4
انتظار تایید: 1
کاربران: 225

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0

مجموع آنلاین ها : 2
0   1   1
crawl Bot
vote-iconشماره پیامک سایت

شماره پیامک سایت
2220 6000 20 5000
تبلیغات