» » » شرط تحقق وعده مسؤولان جشنواره شعر فجر
{poster_avatar}

شرط تحقق وعده مسؤولان جشنواره شعر فجر

فرهاد عابدینی گفت: تحقق وعده‌های مسؤولان برگزاری هشتمین دوره جشنواره شعر فجر شدنی است، به شرط این‌که داوران جشنواره از همه طیف‌ها انتخاب شوند.

 

 

 

 

این شاعر درباره عملی شدن وعده‌های مسؤولان برگزاری جشنواره شعر فجر مبنی بر حضور همه طیف‌ها در این دوره از جشنواره، به خبرنگار ادبیات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: تحقق این وعده‌ها امکان‌پذیر است، به شرط این‌که مسائل مانند گذشته یک‌سویه نباشد، چون در دوره‌های قبل این جشنواره کاملا یک‌سویه بود.

 

 

 

 

او افزود: من صحبت‌های آقای کاکایی (دبیر جشنواره) را درباره جشنواره شعر فجر شنیده‌ام و به نظرم اگر حرف‌های‌شان را عملی کنند، خوب است، اما این به شرطی است که داوران از طیف‌ها و جریان‌های مختلف انتخاب شوند، نه این‌که مثل سال‌های قبل داور و برگزارکننده تنها از یک جریان یا یک طیف مشخص انتخاب شوند.

 

 

عابدینی در پاسخ به این سؤال که با توجه به این‌که اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره شعر فجر امسال نیز از همان اعضای سال‌های قبل به اضافه دو سه نفر دیگر هستند و با این حال آیا می‌توان انتظار داشت جشنواره امسال نتیجه متفاوتی نسبت به سال‌های قبل داشته باشد، گفت: به نظر من اگر قرار باشد داوران و اعضای شورای سیاست‌گذاری همان افراد باشند، امکان تغییر در جشنواره وجود ندارد. البته در حال حاضر مجموعه وزارت ارشاد خیلی دوست دارد کارهایی برای بهتر شدن حال اهالی فرهنگ و هنر انجام دهد، ولی برای آن‌ها هم محدودیت‌هایی وجود دارد که باید برداشته شود.

 

منبع: ایسنا

توسط: lojanak | در تاریخ: (6-11-1392, 01:48)
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

dev-iconبرترین ها
vote-iconآخرین کاربران
vote-iconآمار سایت
+0  
مطالب: 858
+0  
نظرات: 2853
+0  
کاربران: 233

مدیران کل: 1
مدیران سایت: 1
اعضای ویژه: 4
انتظار تایید: 1
کاربران: 225

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0

مجموع آنلاین ها : 2
0   1   1
crawl Bot
vote-iconشماره پیامک سایت

شماره پیامک سایت
2220 6000 20 5000
تبلیغات