» » » جشنواره شعر فجر امسال اعتمادسازی کند
{poster_avatar}

جشنواره شعر فجر امسال اعتمادسازی کند

جشنواره شعر فجر امسال اعتمادسازی کند

 

 

 

 

 

رضا اسماعیلی شاعر در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات باشگاه خبرنگاران گفت: شکل‌گیری و برگزاری جشنواره شعر فجر حرکت ارزشمندی بود اما مطالبات شاعران از جشنواره شعر فجر برآورده نشد.

وی افزود: شاعران انتظار داشتند جشنواره شعر فجر مانند سایر جشنواره‌های فجر از قبیل سینما و تئاتر همه طیف‌های ادبی را زیر چتر خود بگیرد و همه سلیقه‌های ادبی در جشنواره شعر فجر شرکت داشته باشند که این مورد در سال‌های گذشته اتفاق نیفتاد.

این شاعر با اشاره به تغییر رویکرد در دولت جدید اظهار داشت: با توجه به تغییر رویکردی که در دولت جدید اتفاق افتاده و نیز حضور عبدالجبار کاکایی، وی تلاش می‌کند تا جشنواره شعر فجر تمام طیف‌های ادبی را در بر بگیرد.

اسماعیلی ادامه داد: در صورتی‌که جشنواره شعر فجر شامل تمام طیف‌های ادبی بشود جایگاه خود را در میان شاعران پیدا می‌کند و به عنوان جشنواره شعر برجسته در کشور شناخته می‌شود و مورد استقبال شاعران قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره شعر فجر فقط به عبدالجبار کاکایی وابسته نیست تصریح کرد: چگونگی برگزاری جشنواره شعر فجر فقط به عبدالجبار کاکایی وابسته نیست و جشنواره شورای سیاست گذاری برای چگونگی برگزاری آن را دارد، وی باید تلاش کند مطالبات شاعران در جشنواره شعر امسال تحقق عینی یابد.
 
این شاعر با اشاره به تأثیرگذاری دبیر جشنواره شعر فجر بیان کرد: دبیر جشنواره شعر فجر تأثیرگذاری زیادی در سیاست‌های برگزاری این جشنواره دارد؛ جشنواره شعر فجر امسال با رویکرد جدیدی به آن برگزار می‌شود.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته جشنواره شعر فجر برگزار می‌شد و طیف‌های گوناگون ادبی از شرکت در آن خودداری می‌کردند. اعتماد عمومی شاعران به جشنواره شعر فجر باید جلب شود تا شاعران آثار خود را در این جشنواره ارسال کنند.

وی خاطرنشان کرد: به طور حتم امسال در جشنواره شعر فجر اعتمادسازی بیشتری برای حضور شاعران صورت می‌گیرد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

توسط: lojanak | در تاریخ: (17-10-1392, 15:50)
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

dev-iconبرترین ها
vote-iconآخرین کاربران
vote-iconآمار سایت
+0  
مطالب: 858
+0  
نظرات: 2853
+0  
کاربران: 233

مدیران کل: 1
مدیران سایت: 1
اعضای ویژه: 4
انتظار تایید: 1
کاربران: 225

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0

مجموع آنلاین ها : 2
0   1   1
crawl Bot
vote-iconشماره پیامک سایت

شماره پیامک سایت
2220 6000 20 5000
تبلیغات