» » » ارائه ۷۰ درصد تخفیف به کتاب‌های درسی در نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی
{poster_avatar}

ارائه ۷۰ درصد تخفیف به کتاب‌های درسی در نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی

 

ارائه ۷۰ درصد تخفیف به کتاب‌های درسی در نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی

رئیس یازدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی از ارائه ۷۰ درصد تخفیف در نمایشگاه امسال خبر داد.

 

 

 

 

احد رضایی رئیس یازدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: یازدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی از 12 تا 15 آبان ماه سال‌جاری در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه تا سال گذشته این نمایشگاه در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شد، اما کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران امسال میزبان این نمایشگاه خواهد بود، بیان کرد: یازدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی با حضور 17 توزیع کننده داخلی که نمایندگی بیش از 400 ناشر را برعهده دارند آغاز به کار می‌کند، برای نمایشگاه امسال تاکنون بیش از 45 هزار عنوان کتاب انگلیسی و بیش از 5 هزار کتاب عربی در سایت بارگذاری شده است.

 

رضایی با تاکید بر اینکه کتاب‌های عرضه شده مربوط به سال 2013 و پیش از آن خواهد بود، تصریح کرد: در این نمایشگاه به مخاطبان حدود 10 درصد تخفیف ارائه خواهد شد.

 

رئیس این نمایشگاه افزود: کتاب‌های درسی و دانشگاهی وجود دارد که با توجه به صحبتی که با ناشر شده، برای این قبیل کتاب‌ها تا 70 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه ما از یارانه دولت استفاده نمی‌کنیم و کلیه هزینه‌ها از سوی اعضای انجمن پرداخت می‌شود ناچاریم نرخ کتاب‌ها را به نرخ دلار روز محاسبه کنیم ولی ناشران حاضر در این نمایشگاه تمهیداتی اندیشیده‌اند و تخفیف‌های مناسبی برای خریداران در نظر گرفته‌اند.

 

وی ادامه داد: این نمایشگاه سال گذشته در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شد، اما به دلیل هزینه‌های بالای برگزاری، مجبور شدیم نمایشگاه را به دانشگاه منتقل کنیم تا هزینه‌هایش برای ما کمتر باشد.

 

نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی به عنوان بزرگترین نمایشگاه بین المللی کتاب پس از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، یازدهمین دوره برگزاری خود را در پیش دارد.

نمایشگاه کتب کاربردی طی یک دهه فعالیت، به خوبی توانسته است به پیشرفت کمی و کیفی قابل قبولی دست یابد. این نمایشگاه، همه ساله با افزایش تعداد عناوین، بهبود کیفیت عرضه و فروش کتب، ارتقاء روش‌های اطلاع رسانی، و همکاری با سایر سازمان‌ها، نهادها و دستگا‌ه‌های ذیربط، تلاش نموده با رویکردی مشتری مدار، سطح رضایتمندی مخاطبین نمایشگاه را بهبود بخشد.

 

متصدی برگزاری این نمایشگاه، انجمن فرهنگی ناشران بین المللی ایرانیان است که متشکل از شرکت‌های فعال و دارای نمایندگی‌های معتبر از ناشرین بین المللی است و حجم عمده عملیات عرضه کتاب‌های خارجی در ایران توسط اعضاء این انجمن صورت می‌پذیرد.

 

منبع: خبرگزاری فارس

توسط: lojanak | در تاریخ: (4-08-1392, 14:06)
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

dev-iconبرترین ها
vote-iconآخرین کاربران
vote-iconآمار سایت
+0  
مطالب: 858
+0  
نظرات: 2853
+0  
کاربران: 233

مدیران کل: 1
مدیران سایت: 1
اعضای ویژه: 4
انتظار تایید: 1
کاربران: 225

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0

مجموع آنلاین ها : 2
0   1   1
crawl Bot
vote-iconشماره پیامک سایت

شماره پیامک سایت
2220 6000 20 5000
تبلیغات