» » نخستین جشنواره برای مادرم زمین می نویسم برگزار می شود
{poster_avatar}

نخستین جشنواره برای مادرم زمین می نویسم برگزار می شود

نخستین جشنواره برای مادرم زمین می نویسم برگزار می شود

نخستین جشنواره برای مادرم زمین می نویسم برگزار می شودرییس جشنواره ادبی زیست محیطی "برای مادرم زمین می نویسم" از برگزاری این جشنواره کشوری در تابستان سال ۱۳۹۵ خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۲۳ خرداد ماه سال آینده است.

عارف سپهری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان اظهار کرد: این جشنواره ادبی به صورت داستان کوتاه، داستان کوتاه کوتاه، دادنامه زیست محیطی و بخشی جنبی شامل شعر، دل نوشته و ... برگزار می شود و ۲۶ اسفند ماه سال جاری فراخوان آن در سراسر کشور اعلام شده است.

وی با بیان اینکه این جشنواره کشوری است ولی دبیرخانه آن در اصفهان قرار دارد، افزود: مهلت ارسال آثار تا ۲۳ خرداد ماه سال آینده است اما این جشنواره ادبی در تابستان برگزار خواهد شد و هیچ گونه شرایط و محدودیت سنی هم برای شرکت کنندگان وجود نخواهد داشت.

این فعال محیط زیست گفت: هدف این است که دغدغه های مردم درباره محیط زیست را در قالب ادبیات بیان کنیم تا اجتماعی تر شود زیرا براین باور هستیم که ادبیات می تواند در این عرصه کمک بزرگی کند و حتی قصد داریم پس از پایان جشنواره تعدادی از آثار را به صورت کتاب چاپ کنیم که می تواند تا سال ها مورد استفاده قرار گیرد.

سپهری اظهار کرد: نام این جشنواره بیانگر آن است که محیط زیست همانند مادر انسان هاست بنابراین یکی از قسمت های مهم این جشنواره ادبی "دادنامه زیست محیطی" تعریف شده تا افراد بتوانند مشکلات و بحران های رخ داده در طبیعت سرزمین ها را به صورت شکواییه ادبی بیان کنند.

madaramzamin.iifjo@gmail.com

http://booyebaran.ir/
توسط: lojanak | در تاریخ: (16-01-1395, 03:25)
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

dev-iconبرترین ها
vote-iconآخرین کاربران
vote-iconآمار سایت
+0  
مطالب: 859
+0  
نظرات: 2853
+0  
کاربران: 233

مدیران کل: 1
مدیران سایت: 1
اعضای ویژه: 4
انتظار تایید: 1
کاربران: 225

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0

مجموع آنلاین ها : 3
0   1   2
crawl Bot
vote-iconشماره پیامک سایت

شماره پیامک سایت
2220 6000 20 5000
تبلیغات